II Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 25.02.2024 r.

1. Pod hasłem „ W Kościele jesteśmy wspólnotą” obchodzimy dzisiaj Niedzielę „Ad Gentes” łać. ku narodom, ku ludziom). Jest to DZIEŃ SOLIDARNOŚCI z polskim misjonarzami pracującymi w 97 krajach świata. Z tej okazji, są zbierane dzisiaj ofiary do puszek na dzieła misyjne.

2. „GORZKIE ŻALE” z wystawieniem Najświętszego Sakramentu - dzisiaj o godz. 17.15.

3. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz.: 8.30, 17.00 i 18.30.

4. W piątek okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej rano i po południu od godz. 17.00.

5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

6. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 17.15.

7. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, od niedzieli, 3 marca do wtorku, 5 marca br., poprowadzi Ks. Michał Mikołajczak, obecnie Dyrektor Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

8. Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie organizuje w sobotę, 23 marca br., wyjazd do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej. Koszt od osoby 80 zł. Wyjazd w sobotę rano i powrót wieczorem. Szczegółowe informacje można otrzymać w zakrystii.

9. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii oraz na cele charytatywne podejmowane przez Caritas.

10. Solenizantom, Jubilatom, Parafianom i Gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich osób składamy serdeczne wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp. Stanisław KOPIŃSKI i Stanisław KUCZKOWSKI. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Szczęść Boże
DUSZPASTERZE PARFAII PW. ŚWIETEJ RODZINY W SZCZECINIE


odsłon: 226 aktualizowano: 2024-02-25 21:46 Do góry