IV Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 10.03.2024 r.

1. GORZKIE ŻALE - dzisiaj o godz. 17.15.

2. W ramach duchowego przygotowania do Wielkiego Jubileuszu 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, w czwartek, 14 maca br., na zakończenie Mszy Świętej o godz. 18.00, odmówimy Nowennę Odnowy Wiary. Tego dnia będziemy w duchowej jedności z miejscem centralnym Nowenny, którym będzie Parafia pw. NMP Bolesnej w Pyrzycach.

3. W sobotę, 16 marca br., po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na procesję różańcową do figury Świętego Jana Pawła II.

4. Klerycy i Przyjaciele AWSD zapraszają na Misterium Pasyjne, które będzie w dniach: 15, 16 i 17 marca br. o godzinie 20.00, w kościele seminaryjnym, przy ul. Papieża Pawła VI. Szczegółowe informacje są na tablicy ogłoszeń.

5. Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie organizuje w sobotę, 23 marca br., wyjazd do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej. Koszt od osoby 80 zł. Wyjazd w sobotę rano i powrót wieczorem. Szczegółowe informacje można otrzymać w zakrystii.

6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz.: 8.30, 17.00 i 18.30.

7. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii oraz na cele charytatywne.

8. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek Caritas na paczki dla najuboższych w naszej Parafii, a w niedzielę, 17 marca br., będzie zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój ołtarza na Święta Wielkanocne.

9. Gościom i Parafianom, Solenizantom i Jubilatom życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich osób, składamy serdeczne wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
DUSZPASTERZE PARFAII PW. ŚWIĘTEJ RODZINYodsłon: 185 utworzono : 2024-03-10 20:18 Do góry