Sobota, 27 kwietnia 2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Sobota IV tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - ogłoszenia duszpasterskie - 20.11.2022 r.

1. Dzisiaj, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Komunii Świętej - ponawiamy AKT POŚWIĘCENIA PARAFII I RODZIN ARCHIDIECEZJI SZCZECIŃSKO - KAMIEŃSKIEJ ORAZ CAŁEGO NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

2. JERYCHO RÓŻAŃCOWE rozpocznie się w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej. Adoracja będzie do godz. 20.30, a we wtorek od godz. 16.00.

3. W dniach od 20 do 26 listopada, w naszej Archidiecezji będziemy przeżywać Tydzień Słowa Bożego.

4. W środę, 23 listopada - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Przed Mszą Świętą o godz. 17.30 - modlitwa różańcowa za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. W czwartek, 24 listopada przypada 20. rocznica sakry biskupiej Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego. Księdzu Arcybiskupowi życzymy błogosławieństwa Bożego, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej w pasterskiej posłudze Ludowi Bożemu nad Odrą i Bałtykiem.

6. Poświęcone opłatki wigilijne są do nabycia w zakrystii i w sklepiku. Dobrowolne ofiary za opłatki będą przeznaczone na Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie

7. Serdecznie dziękujemy Parafianom i Gościom za ofiary złożone na potrzeby parafialne oraz na pomoc dla osób najbardziej potrzebujących w naszej Parafii.

8. Zbiórka makulatury i plastikowych nakrętek będzie w piątek i w sobotę, 25 i 26 listopada br.

9. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych z naszych rodzin i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.​

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 381 aktualizowano: 2022-11-25 20:28 Do góry