Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Trójcy Świętej - ogłoszenia duszpasterskie - 12 VI 2022 r.

1. W Uroczystość Bożego Ciała Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.: 7.30, 9.00, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 10.30 i 13.30. Procesja eucharystyczna wyruszy ok. godz. 10.00.
Pierwszy ołtarz - przy plebanii, odpowiedzialna Grupa Modlitwy św. Ojca Pio;
Drugi ołtarz - przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach, odpowiedzialni: Legion Maryi i Odnowa w Duchu Świętym;
Trzeci ołtarz - przed posesją Integracyjnego Przedszkola Zdrowia, odpowiedzialne Matki w Modlitwie i Kościół Domowy;
Czwarty ołtarz - przy kościele, odpowiedzialni: Żywy Różaniec i Rodzina Radia Maryja.
- Niesienie chorągwi i baldachimu podczas procesji - ma pod opieką Męska Grupa Różańcowa i Kościół Domowy.
- W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna będzie przed kościołem w ramach nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30 - po litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W czwartek, 16 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na procesję różańcową do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim ofiarodawcom za dar serca na potrzeby naszej Parafii. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

4. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza święta za zmarłych w maju będzie sprawowana we wtorek, 14 czerwca o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

Drukuj cofnij odsłon: 628 aktualizowano: 2022-06-13 21:00 Do góry