Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia parafialne - 10 V 2015 r.

1. Dobiega końca okres wielkanocny. W czwartek, 14 maja rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego. Z tej okazji na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy modlitewne naszej Parafii.

2. Nabożeństwa majowe codziennie - o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

3. W środę, 13 maja po Mszy św. o godz. 18.00, z Bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy, wyruszy procesja fatimska ulicami Szczecina do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. W sobotę, 16 maja przypada św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. W sobotę zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zoorganizowanie festynu z okazji Święta 3 Maja oraz wszystkim wiernym za udział w uczczeniu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej i Konstytucji 3 Maja.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Dzisiaj przed kościołem jest zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Natomiast w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na fundusz Światowych Dni Młodych w Krakowie.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia oraz wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Maria Mateja, Mirosław Kosakowski i Piotr Wysokiński. Msza Święta za zmarłych w kwietniu - będzie sprawowana we wtorek, 12 maja o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 958 aktualizowano: 2015-05-10 12:11 Do góry