Środa, 08 maja 2024 r. imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława Środa VI tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Stanisława

I Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie - 29 XI 2020 r.

1. Msze Święte roratnie codziennie o godz. 6.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00. Msze Święte o godz. 8.00 i 18.00 - bez zmian.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym za modlitewny udział w wypominkach listopadowych za zmarłych .

3. W pierwszy czwartek grudnia adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 17.00.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi rano i podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. Różaniec dla mężczyzn z udziałem Męskiego Bractwa Różańcowego w piątek, 4 grudnia br. - po Mszy Świętej wieczornej.

6. Odwiedziny chorych w terminach uzgodnionych z rodzinami.

7. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP będzie sobotę o g. 17.15.

8. Poświecone opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr w kruchcie kościoła a świece na stoisku Caritas.

9. Osoby chcące przygotować świąteczną paczuszkę dla dziecka pod opieką Fundacji Małych Stópek proszone są o wzięcie bombki z choinki przy wyjściu z kościoła.

10. Wszystkim ofiarodawcom wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za dar serca na utrzymanie naszej Parafii.

11. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

12. W niedzielę, 6 grudnia br., będzie zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

13. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego za przyczyną Świętej Rodziny - Patronki naszej Parafii.

14. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia.
W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp. Ryszard BERESZKO, Wiesława BOGDANOWICZ, Józef REMELSKI, Władysława GOŁĘBIOWSKA, Karol GIERWITOWSKI i Mirosław ZAWADZKI. Za wymienionych zmarły i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 536 utworzono : 2020-11-30 07:28 Do góry