Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

I Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie – 30 XI 2014 r. Św. Andrzeja Apostoła

1. Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity z dniem 1 grudnia 2014 r., ks. dr Andrzej Stupłat zostaje minowany wikariuszem Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Gryficach. Dzisiejszy Solenizant posługę kapłańską w naszej Parafii podjął w sierpniu 2008 r. Ks. Andrzejowi serdecznie dziękujemy za 6 lat i 5 miesięcy duszpasterzowania we wspólnocie parafialnej Świętej Rodziny w Szczecinie i życzmy wielu łask Bożych w posłudze kapłańskiej wśród wiernych parafii gryfickiej.

2. Od 1 grudnia 2014 r. nowym wikariuszem w naszej Parafii został mianowany ks. Andrzej Grochowski z Węgorzyna.

3. Msze św. roratnie o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. pozostają bez zmian. Roraty dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej - Godzina Święta.

5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

6. Spotkanie Męskiego Bractwa Różańcowego w piątek po Mszy św. wieczornej w salce przy zakrystii.

7. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Serca NMP.

8. Poświęcone opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła. Dobrowolne ofiary za opłatki są przeznaczone na renowację stacji drogi krzyżowej w naszym kościele. Informujemy, że nie roznosimy opłatków po domach.

9. Wigilijne świece Caritas będą rozprowadzone w przyszłą niedzielę.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii i na odbudowę spalonego dachu katedry w Sosnowcu.

11. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będą zbierane datki do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

12. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

Drukuj cofnij odsłon: 1373 utworzono : 2014-11-30 11:35 Do góry