Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

III Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 22 I 2023 r.

1. Msza św. w intencji podziękowań i próśb za przyczyną św. o. Pio będzie w poniedziałek o godz. 18.00. Po tej Mszy Świętej rozpoczniemy Jerycho Różańcowe do godz. 19.30.

2. Kandydatów do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA zapraszamy w czwartek, 26 stycznia br., na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne.

3. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 13.30 w niedzielę, 29 stycznia br., a po Mszy Świętej na spotkanie organizacyjne.

4. Nasza Archidiecezja organizuje rekolekcje młodzieżowe w czasie ferii zimowych. Zapraszamy młodzież od 14 roku życia do skorzystania z rekolekcji, przede wszystkim Służbę Liturgiczną Ołtarza, młodzież zaangażowaną w grupy i wspólnoty, wolontariuszy. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny. Zapisać się można u Księży Duszpasterzy. Zapisy będą do 10 lutego br. Terminy i miejsca rekolekcji są podane na tablicy ogłoszeń.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i za dary serca na cele parafialne.

6. Przypominamy, że w tym roku kolęda jest na zaproszenia od Rodzin. Zgłoszenia można składać w kościele, w zakrystii, do skrzynki na listy w drzwiach plebanii, telefonicznie, drogą mailową lub osobiście. Dokładny plan kolędy jest do wzięcia na stolikach z prasą, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

7. Plan kolędy w tym tygodniu:
Dzisiaj - ul. Wawrzyniaka
Poniedziałek, 23.01, - ul. Krasickiego, Traugutta - cześć naszej Parafii i Łukasiewicza.
Wtorek, 24.01. - ul. Jacka Soplicy i Leszczyńskiego
Środa, 25.01, - ul. Bogumiły
Czwartek, 26.01, - ul. Beyzyma
Piątek, 27.01, - ul. B. Śmiałego, Boh. Warszawy i ul. Noakowskiego.
Sobota, 28.01, - ul. Spółdzielcza
Niedziela, 29.01. 2023 r. - ul. Lindego i Waryńskiego - część naszej Parafii.

8. Dobiegają końca prace na dachu naszej plebanii od strony ul. Królowej Korony Polskiej. Z tej okazji bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za wszelkie datki pieniężne przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii.

9. Zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek będzie 27 i 28 stycznia br.

10. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Rodzinom, które przeżywają odejście swoich bliskich do domu Boga Ojca - składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych z naszych rodzin i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 252 utworzono : 2023-01-25 20:44 Do góry