Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

IV Niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia - ogłoszenia duszpasterskie - 24 XII 2017 r.

1. Pasterki w naszej parafii będą o godz.: 22.00 i 24.00.

2. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego - 25 grudnia, pierwsza Msza Święta będzie o godz. 9.00. Pozostałe Msze Święte będą sprawowane według planu niedzielnego.

3. W święto św. Szczepana - 26 grudnia, Msze Święte będą sprawowane również według planu niedzielnego. Mszę Świętą o godz.12.00 - uświetni Chór Collegium Maiorum Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

4. Msza Święta za zmarłych w minionym roku - będzie w czwartek, 28 grudnia, o godz. 18.00.

5. W piątek, 29 grudnia liturgia Kościoła wspominana św. Becketa, patrona ks. Tomasza Kancelarczyka. Z tej okazji, ks. Tomkowi życzymy wiele łask Bożych w apostolstwie cywilizacji życia i miłości.

6. W niedzielę, 31 grudnia będziemy czcili Świętą Rodzinę z Nazaretu - Patronkę naszej parafii. W tym dniu małżonkowie odnowią ślubowania małżeńskie.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na paczki świąteczne dla rodzin najuboższych. Dziękujemy również za ofiary złożone do skarbony Świętego Antoniego.

8. Są jeszcze wolne bilety na koncert kolęd BETLEJEM z różnych stron świata, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin przy ul. Szafera. Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł. można nabyć u ks. Tomka.

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do Domu Boga Ojca odeszli śp.: Wiesława Janeczko, Włodzimiera Ozdoba, Stefania Kot, Ryszard Janduła, Henryka Pastuszka. Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.

10. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo w formie koncertu, które odbędzie się w naszym kościele w niedzielę, 7 stycznia o godz. 19.00. Akatyst - ku czci Bogurodzicy wykonają muzycy z Akademii Sztuki w Szczecinie, połączone chóry parafialne oraz szczecińscy instrumentaliści. Całością dyrygował będzie Emil Michorzewski. Wstęp wolny. Po koncercie będzie możliwość złożenia ofiary na działalność muzyczną zespołów, które wystąpią specjalnie dla naszej Parafii.

11. Kolędę rozpoczniemy w czwartek, 28 grudnia br., od mieszkańców ul. Wielkopolskiej od nr 16 do nr 31;
W piątek , 29 XII 2017 r. -ul. Piłsudskiego 20, 21, 22; ul. Niedziałkowskiego
od 19 do 26; Al. Papieża Jana Pawła II, od 27 do 36.
Sobota, 30 XII 2017 r. ul. Felczaka od 1/2 do 13 - strona naszej Parafii.
W tygodniu kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00, a w sobotę i w niedzielę od godz. 15.00.
Cały plan kolędy jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

12. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy aby świąteczne spotkania rodzinne, pełne życzliwości i wspomnień, ogarniała swoją opieką Święta Rodzina z Nazaretu.

Drukuj cofnij odsłon: 1204 aktualizowano: 2017-12-24 09:59 Do góry