Sobota, 27 kwietnia 2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Sobota IV tygodnia okresu wielkanocnego

IV Niedziela Roku - Ofiarowanie Pańskie - Matki Bożej Gromnicznej - ogłoszenia duszpasterskie - 2 II 2020 r.

1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek, 6 lutego o godz. 19.00.

2. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca rano, oraz podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. Różaniec dla mężczyzn w ramach Męskiego Bractwa Różańcowego naszej Parafii - w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

5. Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się 22 lutego br. o godz. 17.00. Przygotowaniem do tej uroczystości będzie nowenna do Dzieci Fatimskich w dniach od 13 do 21 lutego br. rozpoczynająca się o godz. 17.30. W dniach trwania nowenny zostanie już po raz kolejny podjęta modlitwa i post ścisły w intencji dzieci i rodziców Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Osoby pragnące włączyć się w tę formę modlitwy błagalnej proszone są o kontakt telefoniczny z Kustoszem Sanktuarium (tel. 501 082 510) w celu uzgodnienia terminu postu i modlitwy.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i ofiary złożone na cele kościelne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

7. Parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazu współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Beata REZMER, Henryka REDA i Zdzisław Pruchniak. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 487 utworzono : 2020-02-04 21:00 Do góry