Czwartek, 02 maja 2024 r. imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta Czwartek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Atanazego

IV Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 25 IV 2021 r.

1. Komunikat Kurii Metropolitalnej:
„W czwartek, 29 kwietnia br., będziemy obchodzić 14. rocznicę śmierci śp. Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego, a w sobotę, 1 maja br., 11. rocznicę śmierci śp. Księdza Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego. W tych dniach zapraszamy na Msze Święte w intencji zmarłych Pasterzy Archidiecezji do Bazyliki Archikatedralnej o godz. 18.00, aby w modlitewnej i wdzięcznej pamięci zawierzać Miłosierdziu Bożemu zmarłych Arcybiskupów.”

2. We wtorek, 27 kwietnia br. przypada 7. rocznica kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po Mszy Świętej wieczornej odmówimy litanię do św. Jana Pawła II.

3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek, 29 kwietnia br., o godz. 18.00 - w kościele.

4. Różaniec dla mężczyzn z udziałem Męskiego Bractwa Różańcowego w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

5. W sobotę, 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Matki Bożej Loretańskiej. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach - o godz. 20.30.

6. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP będzie o godz. 17.00.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii oraz na cele charytatywne podejmowane przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

8. W niedzielę, 2 maja serdecznie zapraszam na kiermasz ciast organizowany przez Świetlicę Środowiskową Caritas.

9. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy pomyślności duchowej i doczesnej przez wstawiennictwo Świętej Rodzin Patronki naszej Parafii.

10. Rodzinom, które doświadczyły śmierci swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W wieku 97 lat do domu Boga Ojca odeszła śp.: Maria PISZORA. Msza Święta pogrzebowa za śp. Marię będzie we wtorek, 27 IV br. o godz. 8.30, a pogrzeb na Cmentarzu Centralnym o godz. 10.30.
Po 100 latach pielgrzymki ziemskiej do domu Boga Ojca odeszła śp. Krystyna ŁYCZYWEK. Uroczystości pogrzebowe będą w piątek, 30 kwietnia br. Msza Święta za śp. Krystynę Łyczywek będzie sprawowana o godz. 10.00 w naszym kościele, a pogrzeb na Cmentarzu Centralnym o godz. 13.30. Za zmarłą Marię Piszora i Krystynę Łyczywek, oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 453 aktualizowano: 2021-04-26 21:43 Do góry