Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

IV Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 11 III 2018 r.

1. W sobotę, 17 marca przypada 44 rocznica konsekracji biskupiej Księdza Biskupa Jana Gałeckiego. Tego dnia pamiętajmy w modlitwach o dostojnym Jubilacie.

2. W poniedziałek, 12 marca - imieniny obchodzi ksiądz Grzegorz Adamski, nasz wikariusz Z tej okazji Księdzu Solenizantowi życzymy wiele łask Bożych przez wstawiennictwo Świętego Patrona i Świętej Rodziny z Nazaretu.

3. W czwartek, 15 marca br., o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialnego Klubu Dyskusyjnego.

4. W piątek, 16 marca procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II będzie po wieczornej Drodze Krzyżowej. Również modlitwy o uzdrowienia duchowe i fizyczne będą po nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitewne wołanie do Boga o uproszenie nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, z rodzin naszej parafii i z rodzin archidiecezji.

6. Droga Krzyżowa w piątek o godz.: 8.30, 17.00 i 18.30.

7. Zapraszamy na Oratorium Pasyjne, które odbędzie się w piątek, 23 marca o godz. 18.30.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

9. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia.
W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Jerzy Jasiński, Elżbieta Rudzik, Genowefa Gumienna i Janina Sulżyńska. Msza św. za zmarłych w lutym, będzie sprawowana we wtorek, 13 marca o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS.PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 696 utworzono : 2018-03-12 17:06 Do góry