Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

IV Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 26.03. 2017 r.

1. Serdecznie dziękujemy wiernym, którzy w miarę swoich możliwości wzięli udział w Parafialnych Misjach Fatimskich. Na zakończenie Misji, księża Misjonarze zawierzyli całą naszą Parafię Matce Bożej Fatimskiej. Jako duchowy owoc Misji Fatimskich - podejmujemy krucjatę modlitwy różańcowej za naszą Wspólnotę parafialną. Codziennie, przez cały miesiąc będziemy się modlić za mieszkańców poszczególny ulic. W pierwszą niedzielę miesiąca ogłosimy, których mieszkańców otoczymy modlitwą.

2. Nauki przedślubne w środę o godz.19.00.

3. W sobotę o godz. 18.00, Msza Święta będzie sprawowana w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Po Mszy Świętej nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

4. W niedzielę, 2 kwietnia przypada 12. rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. W tym dniu o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach, a o godz. 21.00 - zapraszamy na Apel Jasnogórski i modlitewne czuwania - również przy figurze św. Jana Pawła II.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy również za jałmużnę wielkopostną na pomoc rodzinie mieszkającej w Aleppo.

6. W niedziele, 2 kwietnia Caritas będzie zbierać ofiary na paczki wielkanocne dla bardzo ubogich rodzin w naszej Parafii.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny Patronki naszej parafii.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 718 utworzono : 2017-03-27 22:29 Do góry