Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r. imieniny: Hugona, Piotra, Roberty Poniedziałek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Katarzyny Sieneńskiej

Niedziela Świętej Rodziny z Nazaretu - Patronki naszej Parafii - ogłoszenia duszpasterskie - 27 XII 2015 r.

W poniedziałek, 28 XII o godz. 18.00 - będzie sprawowana Msza Święta za zmarłych w 2015 r., oraz za dzieci przedwcześnie utracone. Przed Mszą Święta można złożyć przy ołtarzu kartkę z imieniem dziecka przedwcześnie utraconego.

2. We wtorek, 29 XII - wspomnienie liturgiczne św. Tomasza Becketa bpa i m. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Tomasz Kancelarczyk. Księdza Solenizanta polecamy modlitwom wiernych.

3. Msza Święta dziękczynna i nabożeństwo na zakończenie STAREGO ROKU - w czwartek, 31 grudnia o godz. 18.00.

4. W Nowy Rok 2016 - Msze Święte będą sprawowane wg planu niedzielnego.
W tym dniu - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. W sobotę, 2 stycznia - po Mszy Świętej wieczornej - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

6. Ks. Tomasz organizuje wyjazd autokarem do Lednicy na pogrzeb śp. O. Jana Góry – inicjatora i realizatora młodzieżowych spotkań na polach Lednickich. Chętnych na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

7. Serdeczne Bóg zapłać Parafialnemu Zespołowi Caritas za wszelki trud włożony w troskę o potrzebujących w naszej Parafii.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na różne cele kościelne i dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

9. Odwiedziny duszpasterskie rodzin zwane kolędą, rozpoczniemy w poniedziałek, 4 stycznia 2016 r. u parafian zamieszkałych przy ul. Herbowej.

10. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy, aby Bóg Wszechmogący, przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu, darzył zdrowiem, miłością i pokojem oraz niezachwianą wiarą i nadzieją w Nowym Roku 2016.

Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 1296 aktualizowano: 2015-12-28 08:27 Do góry