Środa, 08 maja 2024 r. imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława Środa VI tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Stanisława

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - ogłoszenia duszpasterskie - 22.11.2020 r.

1. W dniach od 23 do 28 listopada, w naszej Archidiecezji będziemy przeżywać Tydzień Słowa Bożego.

2. W poniedziałek, 23 listopada - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Przed Mszą Świętą o godz. 17.30 - modlitwa różańcowa za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. We wtorek, przypada 18. rocznica sakry biskupiej Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego. Księdzu Arcybiskupowi życzymy błogosławieństwa Bożego, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej w pasterskiej posłudze Ludowi Bożemu nad Odrą i Bałtykiem.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na różne cele kościelne.

5. Kolejna zbiórka makulatury na cele misyjne będzie 27 i 28 listopada br.
6. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp. Juliusz DROTLEW i Halina JURKIEWICZ. Za wymienionych zmarły i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 409 utworzono : 2020-11-27 23:15 Do góry