Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - ogłoszenia duszpasterskie - 26.11.2017 r.

1. Dzisiaj, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświat, po modlitwie po Komunii Świętej - odmawiamy Akt poświecenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.

2. W sobotę, 25 listopada o godz. 19.30 - w procesji różańcowej z kościoła św. Andrzeja Boboli została przyniesiona do nas figura Matki Bożej Strażniczki Wiary. Intencją tej Bożej inicjatywy jest modlitwa za wszystkich mieszkańców Szczecina o odnowę i umocnienie w wierze. W ostatnią sobotę grudnia figurę Matki Bożej Strażniczki Wiary przekażemy kolejnej parafii.

3. We wtorek, 28 listopada po Mszy Świętej o godz. 18.00 - w ramach Tygodnia Słowa Bożego, serdecznie zapraszamy na spotkanie z Pismem Świętym.

4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00, a nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca będzie po Mszy Świętej o godz. 18.00.

6. W czwartek, 30 listopada liturgia czci św. Andrzeja Apostoła. Ks. Andrzejowi - naszemu wikariuszowi, oraz wszystkim solenizantom i jubilatom, gościom i parafianom życzmy wszelkich łask Bożych.

7. Wspólnotowa modlitwa różańcowa dla mężczyzn będzie w piątek, 8 grudnia po Mszy Świętej wieczornej.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

9. Część ofiar z dzisiejszej tacy przeznaczona jest na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

10. Poświęcone opłatki wigilijne oraz świece Caritas na Boże Narodzenie będą do nabycia od przyszłej niedzieli.

11. Wypominki za zmarłych będą do czwartku włącznie o godz. 17.30.

12. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionym dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Sławomir Barcikowski, Henryk Szamer, Danuta Danielska, Janina Żukowska, Aniela Chudzik i Jadwiga Zajączkowska. Za wszystkich zmarłych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 928 aktualizowano: 2017-11-26 09:59 Do góry