Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 05.02. 2023 r.

1. Spotkanie kolędowe dla wszystkich grup i wspólnot modlitewnych - dzisiaj o godz. 16.00.

2. W sobotę, 11 lutego br., przypada Święto Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Tego dnia, Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych będzie w naszym kościele o godz. 10.00.

3. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i za ofiary złożone na cele parafialne. Dziękujemy również rodzinom, które w zamian kolędy wzięły udział w Mszach Świętych, podczas których modliliśmy się za mieszkańców danej ulicy.

4. Serdeczne Bóg zapłać wyrażamy Wszystkim Ofiarodawcom za dar serca na inwestycje realizowane w naszej Parafii oraz na pomoc zakonom klauzurowym.

5. W niedzielę, 12 lutego br., będzie zbiórka do puszek na ferie zimowe dla dzieci.

6. Gościom i Parafianom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Wszystkim udającym się na urlopy i ferie zimowe życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

8. Kancelaria parafialna z przyczyn remontowych do 10 lutego jest czynna od godz. 9.00 do 10.00.

9. W tym tygodniu rozpoczniemy remont 15 okien w kaplicy bocznej naszego kościoła. Te z lat 20 dwudziestego wieku zostaną zastąpione oknami wg najnowszych standardów termoizolacyjnych. Wszystkie inwestycje w naszej Parafii są prowadzone pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

10. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich osób składamy serdeczne wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 242 utworzono : 2023-02-06 21:25 Do góry