Czwartek, 16 maja 2024 r. imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Andrzeja Boboli

V Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia parafialne - 28 IV 2024 r.

1. W środę, 1 maja, wspomnieniem liturgicznym św. Józefa, rzemieślnika, rozpoczynamy miesiąc Matki Bożej Loretańskiej. Nabożeństwo majowe będzie w kościele codziennie o godz. 17.30, a przy figurze Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach - o godz. 20.30.

2. W piątek 3 maja, przypada uroczystość NMP KRÓLOWEJ POLSKI i KONSTYTUCJI 3 MAJA . Tego dnia Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 10.00, 12.00 i 18.00. Mszy Świętej w intencji Ojczyzny o godz. 10.00 - będzie przewodniczył Ks. Biskup Henryk Wejman. Do udziału w modlitwie serdecznie wiernych zapraszamy. W piątek, 3 maja nie ma postu.

3. Tegorocznych maturzystów zapraszamy na Mszę Świętą w ich intencji - w niedzielę, 5 maja 2024 r., o godz. 19.30.

4. Uroczystość Bierzmowania w naszej Parafii będzie we wtorek, 7 maja br., o godz. 18.00. Bierzmować będzie Ks. Biskup Henryk Wejman.

5. Pierwsza Komunia Święta będzie w sobotę: 11, 18 i 25 maja br.

6. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej zaplanowana jest w niedzielę, 26 maja br. o godz. 13.30.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzieła podejmowane przez Caritas, oraz za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pomyślności duchowej i doczesnej przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Korony Polskiej - Patronki naszej Ojczyzny i naszego kościoła parafialnego.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy serdeczne wyrazy współczucia. W minionych dnia do domu Ojca odeszli śp: Bożena MIETLEWSKA -LESZKOWICZ, Helena PAPAJ i Władysław CHORĄŻEK. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Duszpasterze Parafii Święte Rodziny w Szczecinie
Drukuj cofnij odsłon: 236 utworzono : ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-29 Do góry