Sobota, 28 kwietnia 2024 r. imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa IV Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piotra Chanela, św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

VI Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 16 II 2020 r.

1. W piątek, 21 lutego po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Jerycho różańcowe to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową.

2. W niedzielę, 23 lutego Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Różaniec Święty o godz. 17.30.

3. Nauki przedślubne w środę, 19 lutego o godz. 19.00 - w salce nr 1.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafialne oraz na ferie zimowe dla dzieci organizowane przez Świetlicę Środowiskową naszej Parafii.

5. Kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w 20-22 lutego br.

6. Parafianom i Gościom, solenizantom i jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazu współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Henryk SCIBIOREK, Józef STOJEK, Jan NOWAK i Franciszek Stanisław Raciborski. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 545 utworzono : 2020-02-17 22:04 Do góry