Czwartek, 02 maja 2024 r. imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta Czwartek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Atanazego

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia parafialne - 9 V 2021 r.

Komunikat Kurii Metropolitalnej:
„Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej z okazji 25. rocznicy ustanowienia Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny i 15. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbędzie się w sobotę, 15 maja br., o godz. 11.00.”

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

2. W czwartek, 13 maja br., przypada 104. rocznica objawień Matki Bożej Różańcowej w Fatimie i 40. rocznica zamachu na Jana Pawła II w Rzymie.

3. W piątek, 14 maja br., czcimy św. Macieja Apostoła.

4. W NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 16 maja br., o godz. 15.00 będziemy przeżywali uroczystość bierzmowania. Bierzmować będzie Ks. Biskup Henryk Wejman. Tego dnia przypada Dzień Imienin Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, którego patronem jest św. Andrzej Bobola, kapłan i męczennik, Patron Polski.

5. Nauki przedślubne dla narzeczonych w naszej Parafii będą we wtorki: 18 i 25 maja, oraz 1 czerwca br. o godz. 19.00. Spotkania będą w salce nr 1.

6. Serdecznie dziękujemy za dary serca złożone na utrzymanie naszej Parafii.

7. Parafianom i Przyjaciołom naszej Parafii, Solenizantom i Jubilatom życzymy wszelkich łask Bożych za przyczyną Świętej Rodziny - Patronki naszej Parafii.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Ojca odeszli śp.: Zdzisław Borowicz, Stefania Stawska-Kuziemkowska; 5 maja zmarł w wieku 63 lat ks. Andrzej Tychoniec - proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Węgorzynie, a 8 maja w wieku 83 lat ks. Prałat Wincenty Jankowski - proboszcz parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie w latach 1990 - 2014.
9. Msza Święta za zmarłych w kwietniu będzie sprawowana we wtorek, 11 maja o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 397 utworzono : 2021-05-10 21:54 Do góry