Czwartek, 02 maja 2024 r. imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta Czwartek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Atanazego

VII Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie. Ogłoszenia duszpasterskie - 16 V 2021 r.

1. Komunikaty Kurii Metropolitalnej: „Zapraszamy członków wspólnot, stowarzyszeń, grup modlitewnych i ruchów kościelnych na Archidiecezjalny Dzień Jedności Wspólnot przeżywany w naszej Archidiecezji w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, tj. poniedziałek, 24 maja br. Modlitwa odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, gdzie o godz. 18.00 odbędzie się Msza Święta, a po liturgii nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny, zakończona Apelem Maryjnym. Zapraszamy delegacje zrzeszeń katolickich do wspólnej modlitwy, która będzie stanowić wyraz jedności i rozpocznie Tydzień Ewangelizacji.”

2. Nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Ducha Świętego - codziennie o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

3. Dzisiaj przypada Dzień Imienin Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, którego patronem jest św. Andrzej Bobola, kapłan i męczennik, Patron Polski. Z tej okazji, Księdzu Arcybiskupowi Andrzejowi życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej w posłudze pasterskiej Kościołowi nad Odrą i Bałtykiem.

4. Uroczystość bierzmowania dzisiaj o godz. 15.00. Bierzmować będzie Ks. Bp Henryk Wejman.

5. JERYCHO RÓŻAŃCOWE w piątek, 21 maja br. po Mszy Świętej wieczornej. Adoracja w kościele będzie do godz. 21.00, a w sobotę od godz. 15.00.

6. W sobotę, 22 maja br., Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy modlitewne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Czuwanie do godz. 21.00 - poprowadzi Archidiecezjalna Odnowa w Duchu Świętym.

7. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 23 maja br., Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

8. Nauki przedślubne dla narzeczonych będą we wtorki: 18 i 25 maja, oraz 1 czerwca br. o godz. 19.00.

9. Serdecznie dziękujemy za dary serca złożone na utrzymanie naszej Parafii.

10. Parafianom i Przyjaciołom naszej Parafii, Solenizantom i Jubilatom życzymy wszelkich łask Bożych za przyczyną Świętej Rodziny - Patronki naszej Parafii.

11. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 357 utworzono : 2021-05-17 22:00 Do góry