Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r. imieniny: Hugona, Piotra, Roberty Poniedziałek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Katarzyny Sieneńskiej

XII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 21 VI 2020 r.

1. W sobotę, 27 czerwca br., w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie Ks. Abp Andrzej Dzięga podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 udzieli święceń kapłańskich ośmiu diakonom. Podczas tej uroczystości odbędą się także obchody 48. rocznicy ustanowienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz odnowienie przyrzeczeń kapłańskich, przeniesionych z liturgii Mszy Świętej Krzyżma Wielkiego Czwartku.

2. XXXVI Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę ze względu na obecnie panującą epidemię będzie miała wymiar duchowego pielgrzymowania. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymk.

3. We wtorek, 23 VI br., Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Jana Chrzciciela i św. Ojca Pio.

4. Wszystkim ofiarodawcom wyrażamy serdeczną wdzięczność za dar serca na utrzymanie naszej Parafii.

5. Osoby, które zapisały się na parafialną pielgrzymkę do Fatimy we wrzeniu br., zapraszamy na spotkanie informacyjne w piątek, 26 czerwca br., po Mszy Świętej o godz. 18.00. Spotkanie będzie w kościele.

6. Zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek będzie się w dniach 26-27 czerwca br.

7. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. PROBOSZCZ I WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 535 utworzono : 2020-06-22 16:42 Do góry