Niedziela, 28 kwietnia 2024 r. imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa IV Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piotra Chanela, św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

XIV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 05.07.2020 r.

1. XXXVI Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, ze względu na obecnie panującą epidemię, będzie miała wymiar duchowego pielgrzymowania. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.pl/szczecinska pielgrzymka.

2. Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu będzie miała wymiar symboliczny poprzez udział przedstawicieli poszczególnych służb pielgrzymkowych. Zachęcamy do duchowego oraz wirtualnego pielgrzymowania poprzez facebooka pielgrzymki, gdzie będą prowadzone na żywo relacje z trasy w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie www.mysliborska.com.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/mysliborska/.

3. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, oraz przebywającym przejazdem lub na urlopach w Szczecinie, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

4. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Rozalia Różańska, Jacek Michalak i Medarda Szląskiewicz. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. PROBOSZCZ I WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 464 utworzono : 2020-07-08 23:06 Do góry