Niedziela, 29 kwietnia 2024 r. imieniny: Hugona, Piotra, Roberty Poniedziałek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Katarzyny Sieneńskiej

XIX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 9 VIII 2020 r.

1. Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polsk przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie zaprasza na Uroczystą Mszę Świętą odpustową, 15 sierpnia br. o godz. 12.00, której przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Po Mszy Świętej zostanie odsłonięty i poświęcony ryngraf upamiętniający Cud nad Wisłą.

2. W sobotę, 15 sierpnia - w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte będą sprawowane wg planu niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 13.30. Poświęcenie ziół, kwiatów i roślin zielonych będzie podczas każdej Mszy Świętej. Zachęcamy aby samemu przygotować małą wiązankę w domu i do poświecenia przynieść. Wiązanki będzie można również nabyć przed kościołem na stoisku wolontariatu Świetlicy Środowiskowej Caritas.

3. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na 33. dniowe ćwiczenia duchowe prowadzące do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję. Rozpoczęcie w poniedziałek, 10 sierpnia br., Mszą św. o godz. 18.00 - w naszym kościele. Po Mszy św. adoracja i katecheza. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na cele kościelne i charytatywne.

5. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Msza Święta za zmarłych, którzy odeszli do domu Ojca w lipcu br., będzie sprawowana we wtorek, 11 sierpnia o godz. 18.00. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Ojca odeszli śp. Edmund Obst i Tadeusz Pakuła. Za zmarłych z naszych rodzin, za zmarłych sąsiadów i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. PROBOSZCZ I Ks. WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 580 utworzono : 2020-08-10 08:34 Do góry