Sobota, 27 kwietnia 2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Sobota IV tygodnia okresu wielkanocnego

XV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 15.07.2018 r.

1. W sobotę, 21 lipca - po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Jerycho różańcowe to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową.

2. W niedzielę, 22 lipca br., przypada 73. rocznica poświecenia naszego kościoła i dedykowania go Matce Bożej Królowej Korony Polskiej dla parafii Świętej Rodziny w Szczecinie.

3. W niedzielę. 22 lipca br., po Mszach Świętych będzie poświecenie pojazdów.

4. Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Inauguracja pielgrzymki będzie 29 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym o godz. 7.00. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie www.szczecinska.pl.

5. W dniach od 27 do 29 września br., nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Torunia, Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Częstochowy. Koszt 250,00 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.

6. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na cele kościelne składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie zmarłych Parafian oraz za zmarłych z naszych rodzin, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże, Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 704 utworzono : 2018-07-18 12:52 Do góry