Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r. imieniny: Hugona, Piotra, Roberty Poniedziałek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Katarzyny Sieneńskiej

XVIII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 2 VIII 2020 r.

1. W święto Przemienienia Pańskiego, 6 sierpnia br., przypada 42 r. śmierci bł. Papieża Pawła VI.

2. W łączności duchowej ze Szczecińską Pieszą Pielgrzymką na Jasną Gorę, po Mszy Świętej wieczornej odmawiamy dziesiątek Różańca św. połączony z Apelem Jasnogórskim.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po południu podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na cele kościelne.

5. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do Domu Ojca odeszła śp. Irena CĄPAŁA. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. PROBOSZC Z i KS.WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 420 utworzono : 2020-08-04 07:55 Do góry