Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXIV Niedziela Roku - Ogłoszenia duszpasterskie - 11.09.2022 r.

1. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, 14 września br., po Mszy Świętej o godz.: 7.00 i 8.00 będzie możliwość indywidualnego uczczenia Krzyża Chrystusowego. Tego dnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową i adorację Krzyża.
2. W piątek, 16 września br. po Mszy Świętej o godz. 18.00 - zapraszamy na procesję różańcową do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Rodziców lub opiekunów, których dzieci w 2023 r. przystąpią do PIERWSZEJ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ i KOMUNII ŚWIĘTEJ w naszej Parafii, zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie informacyjne w niedzielę, 18 września br., o godz. 13.30.

4. Deklaracje do zapisania dziecka do I Komunii Świętej są do wzięcia w zakrystii. Zapisy przyjmujemy do 25 września br.

5. Zgłoszenia kandydatów do SAKRAMNETU BIERZMOWANIA przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej do końca września.

6. W niedzielę, 18 września br., Wolontariat Świetlicy Środowiskowej „Caritas”, działającej przy naszej Parafii zaprasza na kiermasz ciast.

7. Parafianom i Gościom wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje w naszej Parafii.

8. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Msza Święta za zmarłych w sierpniu będzie sprawowana we wtorek, 13 września o godz. 18.00.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Ks. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 235 utworzono : 2022-09-17 07:49 Do góry