Środa, 01 maja 2024 r. imieniny: Józefa, Lubomira, Ramony Środa V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Józefa, rzemieślnika

XXIX Niedziela Roku - 18 X 2015 r. - ogłoszenia duszpasterskie

1. Pod hasłem „Od nawrócenia do misji”, Kościół obchodzi dzisiaj Światowy Dzień Misyjny.

2. W poniedziałek, 19 X - liturgia wspomina bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, porwanego i zamordowanego w październiku 1984 r. - charyzmatycznego kapelana ludzi pracy.

3. W czwartek, 22 X – przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. W piątek, 23 X Msza św. o godz. 18.00 sprawowana będzie w intencji podziękowań, próśb oraz o uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

5. Serdeczne Bóg zapłać za dar serca na inwestycje w naszej parafii oraz na program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wielu łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 915 utworzono : 2015-10-18 21:15 Do góry