Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXVI Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 25 IX 2022 r.

1. W sobotę, 1 października br., rozpoczniemy miesiąc Matki Bożej Królowej Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o godz. o godz. 17.30, a dla dzieci we wtorki i w czwartki o godz. 17.00.

2. Poświęcenie różańców dla dzieci będzie w niedzielę, 2 października br., na Mszy Świętej o godz. 13.30.

3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w czwartek, 6 października br., na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie w salce parafialnej. Prosimy o obecność.
4. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dar serca na utrzymanie naszej Parafii.

5. W tym tygodniu liturgia Kościoła wspomina m. innymi: w czwartek, 29 IX - Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę, 1 X - św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w niedzielę, 2 X - Świętych Aniołów Stróżów.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętych Patronów.
7. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy serdeczne wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 268 utworzono : 2022-09-29 21:52 Do góry