Wtorek, 07 maja 2024 r. imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry Wtorek VI tygodnia okresu wielkanocnego

XXVII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 4 X 2020 r.

Komunikat Kurii Metropolitalnej:

1. W środę, 7 października br., we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, będzie podjęta inicjatywa modlitewna w intencji Ojczyzny „Różaniec do granic” we wszystkich parafiach nad granicą lądową i morską Polski. Wykaz Parafii leżących przy granicy Polski w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej jest w załączniku. Nasza Parafia, w ramach dekanatu Szczecin-Niebuszewo jest przyporządkowana do Parafii w Dobrej Szczecińskiej i w Buku.

2. Obchody drugiej rocznicy Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, odbędą się w sobotę, 10 października br., o godz. 11.00. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański i Przewodniccy Konferencji Episkopatu Polski.

3. W niedzielę, 11 X br. - pod hasłem „TOTUS TUUS” - „Cały Twój” - będziemy obchodzili XX Dzień Papieski. Z tej okazji o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego przy figurze Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. W Niedzielę Papieską przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia .

4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. o godz. 17.30, a dla dzieci we wtorki i w piątki o godz. 17.00.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom za dar serca na potrzeby naszej Parafii.

6. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętych Patronów.

7. Rodzinom, która przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 988 aktualizowano: 2020-10-06 20:29 Do góry