Wtorek, 07 maja 2024 r. imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry Wtorek VI tygodnia okresu wielkanocnego

XXX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 25 X 2020 r.

1. W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada br., Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego.

2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii.

3. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

4. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Jadwiga FLICIŃSKA, Krystyna Sobczuk, Krystyna PIOTROWSKA, Jarosław OSUCH, Czesław JAWORSKI, Regina KIEDROWSKA oraz ks. kan. Tadeusz GIEDRYS - proboszcz Parafii pw. Chrystusa Króla w Lubanowie i ks. kan. Bronisław LOSE, proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku. Za dusze wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Drukuj cofnij odsłon: 563 utworzono : 2020-10-27 23:04 Do góry