Wtorek, 07 maja 2024 r. imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry Wtorek VI tygodnia okresu wielkanocnego

XXXII Niedziela Roku - 8 XI 2020 r. - ogłoszenia duszpasterskie

Komunikat Kurii Metropolitalnej
Zapraszamy do udziału w modlitwie za Ojczyznę w 102. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wojewódzkie obchody tego wydarzenia odbędą się w Pyrzycach, w parafii pw. św. Ottona, gdzie o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Ponadto w Szczecinie Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00 - pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana.

1. Indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu - dzisiaj od godz. 16.00.

2. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

3. W środę, 11 listopada - w 102. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o godz. 10.00.

4. Różaniec dla mężczyzn z udziałem Męskiego Bractwa Różańcowego w piątek po Mszy Świętej o godz. 18.00.

5. Poświecone opłatki wigilijne będą do nabycia od niedzieli, 15 listopada. Informujemy, że nie roznosimy opłatków po domach.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar serca na utrzymanie naszej Parafii.

7. W niedzielę, 15 listopada będzie zbiórka do puszek CARITAS na dzieła charytatywne podejmowane w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Msza Święta za zmarłych w październiku będzie sprawowana we wtorek, 10 listopada o godz. 18.00.

10. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp. Teresa KOZŁOWSKA i Tadeusz WOJCICHOWSKI. Za wymiennych zmarłych oraz za zmarłych z naszych rodzin i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 484 utworzono : 2020-11-08 19:42 Do góry